Bugün Rahim Filmi (HSG) Çektirdim, Akşam Duş Olur mu?

Merhaba hocam, Bugün hsg filmi çektirdim. Hafif ağrım var ve huzursuzluk, hafif ateş basması var, akşam duş alsam bir şey olur mu?

Fatoş hanım merhaba 

Rahim filmi çekimlerinden sonra genelde hafif düzeyde karın `ve kasık ağrısı meydana gelmesi ooldukça normaldir. Ağrı şikayetleri birkaç gün içinde kendiliğinden geçer. Hatta birçok kadın uygulama sonrasında ağrı hiç hissetmez. Ateş,huzursuzluk, aşırı halsizlik, kusma, bulantı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar birkaç gün içinde geçmezse ve semptomlar artarak devam ederse mutlaka uzmana başvurmak gerekir.

Uzm. Dr. Nahas Hikmet KESKİNEĞE
RADYOLOJİ UZMANI
Uzm. Dr. Nahas Hikmet KESKİNEĞE
Mrtomografi.com'da yayınlanan tüm makaleler, Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi uzmanlarının kontrolünde doğrulanır, düzenlenir ve yayına uygun hale getirilir. MRTomografi.com web sitesinde okuduğunuz makaleler ile ilgili tüm şikayetlerinizi, önerilerinizi ve düşüncelerinizi iletişim sayfamızdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5
(1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...