İstanbul Anadolu Yakası Emar Çekimleri Yapan Kurumlar Nerededir?

Yaşanılan şehirde en yakın açık mr çeken hastaneler ve görüntüleme merkezleri bilinmiyorsa trafikte bir yere gitmek oldukça zordur.Çünkü mr hastalıklara tanı koymada önemli bir tetkikdir.

Anadolu Yakası Açık Emar Çeken Hastaneler ve İletişim Bilgileri

resim-2028

İstanbul’un kalabalık bir şehir olmasından kaynaklı olarak özellikle toplu taşıma ve ulaşım sıkıntılarından kaynaklı uzak hastaneler ve açık mr çekilen yerlere gitme zorluğu bulunmaktadır. Yaşanılan semte en yakın açık mr çeken hastaneler ve görüntüleme merkezleri bilinmiyorsa trafikte bir yere gitmek oldukça zordur. Bundan dolayı Avrupa ve Anadolu yakası açık mr çekim merkezlerinin nerede olduğu bilinmelidir. Emarın çekim işlemlerinin yapılması hastalıkların erken dönem içinde teşhis edilmesi açısından oldukça önemlidir. Özellikle açık sistem ile yapılacak olan uygulamalar kapalı alan korkusu olan ya da kilolu olan kişiler için idealdir. Bu tarz sorunları olan kişiler bu sistem ile korkmadan ve huzursuzluk yaşamadan işlemlerini yaptırabilir. Bu hastanelerin ve görüntüleme merkezlerinin bazılarında SGK anlaşması bulunduğu için daha uygun fiyatlar eşliğinde işlem yaptırabilirsiniz. Sgk anlaşması olmayan merkezler özel görüntüleme merkezleridir. Bunlarda fiyatlar daha yüksektir. Bunun için uygulama yaptırmadan önce araştırma yapmak ve detay sormak gerekir. İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde bulunan açık mr çeken yerler arasında;

Echomar Görüntüleme ve Laboratuvar

Echomar görüntüleme ve laboratuvar 1992 yılından bu yana kadar hizmet vermektedir. Ayrıca Anadolu bölgesinde bu alanda kalite yönetim sistem belgesini ilk alan kurumdur. Açık sistemde çekilen emar dışında, ultrason, EKG, tomografi gibi birçok tetkik de yapılır. Önceden telefon aracılığı ile gerekli tetkikler ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve fiyat sorabilirsiniz.

Adres: Ressam Salih Ermez Cd. Öngün Apt. No:1 Göztepe/İstanbul Telefon: (0216) 566 85 91

Echomar Görüntüleme ve Laboratuvar Acıbadem Merkez Şube

Bu şubeden de telefon aracılığı ile yardım almanız mümkündür.

Acıbadem merkez şube adres: Uzunçayır Caddesi Lavanta Sokak (Eski Yeniyol Sok.) No:26 / A Acıbadem Hasanpaşa Kadıköy/İSTANBUL

Mesai saatleri dışında görüşülebilecek bilgi hattı: 0850 483 0 522 (LAB) Santral: 0216 444 7 LAB (522)

Anadolu Yakasındaki Açık Mr Çekimi Yapan Diğer Yerler

  • Euromed Görüntüleme Ve Tanı Merkezi

Adres; Recep Peker Cad. No. 27/1-3 34724 KIZILTOPRAK / İSTANBUL

Telefon; (0216) 414 62 82

Fax; (0216) 414 62 76

E posta; bilgi@euromed.com.tr

           Adres; Küçükbakkalköy Mahallesi Şenlik Sokak No:2, 34750 Ataşehir/İstanbul

Telefon; (0216) 577 00 71

  • Kadıköy Görüntüleme Merkezi

Adres: Ressam Salih Ermez Cd. Öngün Apt. No:1 Göztepe/İstanbul Telefon: (0216) 566 85 91

İstanbul Tahlil Laboratuvarı’na bağlı olarak çalışan merkezde belli başlı tahliller, tomografi ve EKG çekim hizmeti sunulur. Emar çekme uygulaması yapan merkezin İstanbul bölgesinde şubeleri de bulunmaktadır.

  • Kadıköy Görüntüleme Acıbadem Merkez Şube

Acıbadem merkez şube adres: Uzunçayır Caddesi Lavanta Sokak (Eski Yeniyol Sok.) No:26 / A Acıbadem Hasanpaşa Kadıköy/İSTANBUL Mesai saatleri dışında görüşülebilecek bilgi hattı: 0850 483 0 522 (LAB) Santral: 0216 444 7 LAB (522)

Emar çekim işlemlerini uzman hekim istediyse kesinlikle aksatılmaması gerekir. Çünkü emar sağlık açısından önemli bilgilerin elde edilmesine olanak sağlar.

 

 

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Oyunuz ilk olacak)

Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...