İstanbul Açık MR Merkezleri

İstanbul’da gelişmiş teknolojilerle açık emar çeken yerler ile ilgili olarak detaylı bilgliere ve iletişim adreslerine ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

İstanbul’da birçok açık emar merkezi bulunmaktadır. Sizlerde İstanbul’da açık emar çeken yerler bilgilerini paylaşarak bu konuda SGK anlaşmalı hastaneleri de sunmuş olacağız. İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında yaşayan kişilerin rahatlıkla açık emar çektireceği yerlere geçmeden önce açık emarın avantajlarından bahsetmemiz gerekiyor.

İstanbulda açık emar çekim yerleri

İstanbulda açık emar çekim yerleri

Açık MR merkezleri

Açık emar son derece gelişen teknolojiler sayesinde en çok kullanılan görüntüleme yöntemi olmuştur. Çünkü bu uygulamada hastalar herhangi bir korku yaşamdan emar cihazına girebilmektedir. Açık emar İstanbul konusunda özel hastanelerin uygun fiyatlarla hizmet verdiğini ve devlet hastaneleriyle birlikte tüm hastalara özel çözümler sunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu hastanelerde EKG çekimi gibi hizmetler de sunulmaktadır. Açık emar çekimi yapabilme imkânı sunan kurumların İstanbul’un pek çok yerinde farklı şubeleri de bulunmaktadır.

Emar merkezi İstanbul konusunda raporlarınız uzman radyologlar tarafından açık adresinize de gönderilebilmektedir. İster internet üzerinden, isterseniz de kargoyla raporlarınızı alma şansınız bulunmaktadır. Açık emar cihazlarının gelişmesiyle birlikte artık 3 tarafı geniş ve açık olan ve aynı zamanda hastaları sıkmayan bir profilde hizmet verilmektedir. Hastanın yakınları bu süreçte yanınızda kalabilirken ayrıca tamamen sakin bir ortamda açık emar görüntüleme yapılabilmektedir.

Günümüzdeki açık MR uygulamaları çocuklara anestezi gerekmeden yapılabilmektedir. Bununla birlikte hastanın ister oturur isterse de yatar pozisyonda açık emarı çekilebilmektedir. Ayrıca açık MR görüntülemesinde kalp ya da tansiyon hastaları da rahatlıkla çekim yaptırabiliyor.

İstanbul’da çekim yerleri

İstanbul’da emar çeken yerler ve iletişim bilgileri şu şekildedir;

  • Tanısal vizyon görüntüleme merkezi & başar sağ. hiz. tic. a.ş. – 0212 291 66 66
  • Star-med sağ.hiz. & starmed sağlık hiz. a.ş. – 0212 219 51 00
  • Betemar görüntüleme merkezi & doktorlar sağ. – 0212 240 60 80
  • Açık emar ataşehir görüntüleme merkezi & deren sağ. – 0216 577 00 71
  • Relab radyoloji & referans lab. ve sağ. hiz. san. tic. ltd. şti. – 0216 418 43 93
  • Centermed ileri gör.mer. & adc sağlık hiz. ve yat. san. ltd.şti. – 0212 296 09 09
  • Echomar görüntüleme merkezi & tüm-med sağ. kont. mer. a.ş. – 0212 233 11 11
  • Emar park görüntüleme merkezi & osmaniye özel sağ. hiz. ltd. şti. – 0212 660 79 79
  • Echomar görüntüleme merkezi &tüm-med sağlık kontrol m – 0216 566 85 91

Nüfus yoğunluğu bakımından kalabalık illerimizden olan İstanbul’da MR çeken yerler bu kadarla da sınırlı değil. Ayrıca Açık emar görüntüleme merkezleri arasında uzman radyologların da yer aldığı Açık Emar Ataşehir görüntüleme merkezi de bulunmaktadır. Fakat sizlerle paylaştığımız bilgiler İstanbul’un önde gelen emar çekim yerleri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul’da açık emar çeken yerler ile ilgili bilgiler ve iletişim numaraları bu şekildedir. Son derece konforlu ortamlarda gerçekleştirilen İstanbul emar çekim yerleri sayesinde hiçbir sorun yaşamadan emar çektirebilir ve rahatsızlıklarınız hakkında kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapalı emara göre çok farklı ve kullanışlı olan açık emar işlemlerinde İstanbul’un önde gelen hastanelerini tercih edebilir ve net sonuçlar alabilirsiniz. İstanbul’da yaşayan kişiler için İstanbul’da açık emar merkezleriyle ilgili bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İstanbul bölgesindeki SGK anlaşmalı emar merkezlerinden hizmet alabileceğiniz gibi özel hastaneleri de tercih edebilirsiniz. Gelişmiş teknolojileri kullanan tüm özel hastaneler bu konuda belirttiğimiz üzere uygun fiyatlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Elbette devlet hastaneleri de bu konuda gerekli hizmeti sağlayabilmektedir. Son zamanların en iyi görüntüleme uygulaması olan MR çekimlerinde açık emar çekilen yerler bu şekildedir.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
(1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...

Soru - Cevap

Fatma kurt25.01.2017

Benim sizden ricam var benim 18 yasinda bir kizim var kalp hastasi ve 2 sefer kalp amaliyati oldu bizden kalp emari istediler ve hastaneler çok ileri tahirihe gun veriyo ozellerde çok para istiyo benim bunu karsilicak param yok ve kizim acil kalp emari cektirmesi gerekiyo çok icil cunku kalp kapaginda 3 santim kacaklik var ve bayilmalari basladi benim bu emari cektirmem gerekiyo nolirsunuz bana yardımcı olun cunki kizim kotulesiyor artik sizden rica ediyorum bana yardim edin bu emari cektirmem gerekiyo en yakin zamanda zordurumdayim çok para istiyolar bende bunu karsilamiyorum benim sesimi duyun nolur birtane kizimi kalp hastaligindan kaybettim bunuda kaybetmek istemiyorum sizden haber beklicem insallah sesimi duyarsiniz

Makale Editörü Ayşe KorkmazKalp emarı çekim işlemleri devlet hastanesinde uzun vadede gün ile yapılmaktadır. Yoğunluktan kaynaklı olarak bu sorun yaşanmaktadır. Özel görüntüleme merkezlerinde ve özel hastanelerde işlemlerin ücreti oldukça pahalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sgk payı düşülse de özel kurumlarda ücretler daha pahalıdır. Size tavsiyem üniversite hastanelerinden yardım almanız. Yalnız büyük şehirde yaşıyorsanız kesinlikle üniversite hastanelerinde uzun zaman sonraya gün bulursunuz. Bunun için baş hekimlikle konuşabilir ya da daha küçük bir şehirde kısa süre içinde işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Geçmiş Olsun

Soru ekle

Sorunuz: