Uzun süreli baş ağrımdan dolayı beyin emarına girdim ve çıkan sonuçta damar tıkanıklığı çıkmış

Hocam merhaba ben 21 yaşında üniversite öğrencisi bir gencim. Uzun süreli baş ağrımdan dolayı beyin emarına girdim ve çıkan sonuçta iki tane hafif damar tıkanıklığı çıkmış ancak doktorum radyologlara güvenmediğini ve kendi bakmak istediğini söyledi. Sonra baktı ve sende damar tıkanıklığı yok dedi. Migrenim olduğu için böyle şeyler yapabiliyor o ağrılar dedi. Benim ne yapmam gerekiyor doktorum bir şeyim olmadığını söyledi ama yinede tedirginim.

Berkay bey merhaba,

Emar sonuçları ile alakalı uzman doktorunuzun terettürlerine ve kendisinin yaptığı klinik muayene sonuçlarına güvenmeniz gerekir. Migren türüne ve neden kaynaklandığına göre şiddetli baş ağrısı sorunlarını meydana getirebilmektedir. Bundan dolayı uzmanın  verdiği ilaç varsa ya da uymanız gereken kurallar varsa bunların dışına çıkmamaya özen göstermeniz gerekir. Aklınızda yapılan muayene ve sonuçlar ile alakalı soru işaretleri kalsıysa farklı bir uzmana başvurabilirsiniz. Bu kapsamda tekrardan muayene olmanız ve bellli başlı tetkikleri tekrardan yaptırmanız gerekir.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
(1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...