Emar Park görüntüleme merkezi hizmetleri nelerdir ve nerede bulunur?

Emar park görüntüleme merkezi ile ilgili hizmetler, nerede bulunduğu, iletişim adresleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmiştir. Merkez hakkında bilgi edinin

İntro

im002425En yeni görüntüleme teknolojileri sayesinde hastalıklarınızın erken tanısı sonrasında tedavi süreci kısa süre içerisinde başlatılmaktadır. Son teknoloji ile birlikte yeni görüntüleme teknolojisi emar sayesinde hastalıkların tanısında başarılı olunmuştur. Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRG) halk dilinde emar olarak ifade edilmiştir.

2003 yılında Bakırköy Dikilitaş meydanında Açık Emar Görüntüleme Merkezi kurulmuştur. 2010 yılında ise görüntüleme merkezinin öncüsü olan emar merkezi ismini Emar Park olarak değiştirilmiştir. Emar park adı ile hizmetlerine devam eden firma kalitesini ve güvenirliliğini sürdürmektedir.

Emar Park hizmetleri

2003 yılından bu yana çalışmalarına çalışma eklemeyi başaran görüntüleme merkezi müşterilerine önem gösteriyor. Emar Park firmasında Açık MR, Bilgisayarlı Tomografi (BT), Renkli Doppler (RDUS), Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Elektro Kardiografi, EMG (Elektromiyelografi), Check-up, Emar MR, Ultrasonografi (USG), Dijital Mammografi, Dijital Röntgen, Laboratuvar ve Panoramik Diş Röntgeni hizmetleri veriliyor.

 • Açık MR : MRG (Manyetik Rezonans Görüntüleme) cihazı tünel tarzı olduğu için kapalı alan korkusu olanlar için Açık MR tavsiye edilmektedir. Kapalı alan korkusu (klostrofobisi) olan hastalar için uygun görülmüştür. MR cihazında olduğu gibi diğer tüm kurallar açık emar sisteminde geçerlidir.
 • Renkli Doppler : Renkli Doppler yöntemi sayesinde Ultrasonografi görüntüleme tekniğinde damarlarda bulunan kan ve akımın görüntülenmesine yardımcı olur. Bu sayede damar tıkanıkları detaylı bir şekilde incelenmiş olur.
 • Bilgisayarlı Tomografi : İç organ ve dokuların kesitler halinde görüntü elde edilmesine denir. X ışınları kullanılarak bilgisayar sayesinde görüntüler oluşturulur.
 • Elektro Kardiografi : Erişkin ve çocuklardan oluşan iki farklı birimde kalbin incelenmesine denir. Doppler Ultrason yöntemi ile kalp derinlemesine incelenir.
 • Check-Up : Hastalıkların erken dönemde teşhis edilmesi için kişisel sağlık taraması olarak bilinir. Tarama sonuçlarınız uzmanlar tarafından detaylı bir şekilde incelenir.
 • Dijital Mammografi : Kadınların en sık karşılaştığı meme kanserinin erken teşhisi için önemli bir yöntemdir.
 • Kemik Yoğunluğu Ölçümü : Kemik dansitometresi sayesinde kemik yoğunluğunuz ölçülmektedir. Kemik yoğunluğunuz azalması durumlarında erken teşhis için bu yöntem kullanılmaktadır.
 • Panoramik Diş Röntgeni : Çene ve diş yapısının incelenmesi için panomarik bir şekilde çekilen röntgendir. Çene kemiği bu yöntem sayesinde daha az ışın alacaktır.
 • Dijital Röntgen : Dijital röntgen sayesinde vücudunuz daha az X-ışınlarına maruz kalır. Dijital yöntem sayesinde görüntüler film yerine bilgisayar üzerine kayıt edilir. Bilgisayar üzerinden derinlemesine inceleme yapılır.
 • Laboratuvar : Firmamız bünyesinde bulunan “Biyokimya” laboratuvarı sayesinde değerleriniz detaylı bir şekilde incelenir.

İletişim bilgileri

Görüntüleme merkezinden hizmet görebilmeniz için öncelikle randevu almanız gerekiyor. Bunun için;

 • telefon yolu ile
 • internet sitesi üzerinden
 • bulunduğu konuma ulaşmanız gerekiyor.

Emar park görüntüleme merkezinin açık adresi ise Yücetarla caddesi, Dikilitaş incirli, NO:34 ve Bakırköy / İstanbul

Emar park’a nasıl gidilir

Görüntüleme merkezine gidebilmek için farklı alternatif yollar bulunmaktadır. Halk otobüsleri, metrobüs, taksi veya kendi aracınız ile görüntüleme merkezine kadar gidebilirsiniz. Bunun için açık adrese ihtiyacınız olduğu için bir üst başlıkta sizler ile paylaştık.

Emar park telefon numaraları

Görüntüleme merkezinden randevu alabilmeniz için iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Sosyal medya ve internet sitesi üzerinde paylaşılan iletişim numaraları ise;

 • 0212 660 79 79
 • 0212 466 39 60
 • 0553 953 73 85

Emar park görüntüleme merkezi fiyatları nedir?

Yüksek teknoloji gerektiren medical cihazlar sayesinde taramalarınızı yaptırabilirsiniz. Taramalar, incelemeler ve sonuçlar için belirlenen ücretleri ise en alt taban tarife üzerinden işlem görmektedir. Emar park hizmetleri ücreti için iletişim numaralarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Oyunuz ilk olacak)

Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...