Betatom Emar Görüntüleme Merkezi

Bahçelievler’de yer alan Betatom Emar ve Görüntüleme Merkezi, yüksek teknolojik cihazlarla ve uzman bir personel kadrosuyla MR görüntüleme hizmeti veriyor.

im002427Manyetik Rezonans görüntüleme teknolojisi birçok hastalığın tedavisinde ciddi gelişmelere yol açtı. Bu teknoloji sayesinde tümör, lezyon gibi oluşumlar ve onların etkilediği dokular detaylı bir biçimde görüntülenebiliyor. Bu imkanlar söz konusu oluşumlara bağlı hastalıkların tedavisinde daha istikrarlı bir yol izlenmesine yardımcı oluyor. Ancak MR görüntüleme için gidilecek yer de son derece önemli.

MR işleminden sağlıklı ve tedaviye faydalı olacak sonuçlar almak istiyorsanız öncelikle bu işlemi yapacağınız yeri iyi seçmeniz gerekir. Görüntüleme işlemi yapılacak yerin yüksek teknolojik cihazlar ile hizmet veriyor olması son derece önemlidir. Ayrıca uzman bir personel kadrosunun çalıştığından da emin olmalısınız. Betatom Görüntüleme ve Emar Merkezi tüm bu özelliklere sahip olarak hizmet veriyor.

Betatom Emar Özellikleri

Bugün birçok hastanede oldukça eski MR cihazları bulunuyor. Bu cihazların çoğu sonuçların uzun sürede gelmesine sebep olduğu gibi, eskimiş olduğu için vücuda zarar verebiliyor. Ayrıca hastanelerden MR çektirmek için uzun süre sıra beklemek de gerekebiliyor ve bu durum tedavinin aksamasına sebep oluyor. Tüm bu sebeplerden ötürü devlet hastaneleri ve özel sağlık kuruluşları Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezi gibi kuruluşlara yönlendirme yapıyor.

İstanbul’un bahçelievler bölgesinde hizmet vermekte olan Betatom, envanterinde son teknoloji görüntüleme cihazları barındırıyor. Bu cihazlar düzenli olarak yenileniyor ve her zaman en son teknoloji görüntüleme aygıtlarıyla hizmet veriliyor. Mr sonuçları her zaman kısa sürede hazır oluyor.

Betatom Emar Bahçelievler Görüntüleme Merkezi’nin aynı zamanda uzman bir personel kadrosu ile birlikte çalıştığını da belirtmek gerekir. Firmanın bünyesinde işin eğitimini almış ve kendini uzmanlaştırmış radyolog ve teknisyenler çalışıyor. Hastalar Emar çekimi sırasında hiçbir sorun yaşamadıkları gibi, radyologlar tedavi için yardımcı olabilecek raporları kısa süre içinde hazırlayarak doktorlara iletiyor.

Tüm bunların yanında, Betatom oldukça uygun MR görüntüleme fiyatları ile hizmet veriyor. Firmanın sunmuş olduğu fiyat seçeneklerinin verilen hizmete göre oldukça uygun olduğunu belirtmek gerekir. Burada MR çektiren haastalar sonuçlarını internet üzerinden görüntüleyebilmektedirler.

Ancak internet üzerinden görüntülemeyi tercih etmeyen hastalara sonuçlar kargo ile en kısa sürede yollanmaktadır.

Betatom Hizmetleri

MR ile birlikte tomografi, röntgen gibi birçok görüntüleme imkanı sağlayan Betatom, açık MR hizmetiyle de biliniyor. Birçok hastanede, sağlık kuruluşunda ve görüntüleme merkezinde bulunmayan açık MR cihazları Betatom Görüntüleme Merkezi’nin envanteri arasında yer alıyor. Standart MR cihazlarında zorlanan kişilerin bu cihazlar ile kolaylıkla hizmet alabildiğini de belirtmek gerekiyor.

Klostrofobi, anksiyete, panik atak gibi psikolojik durumlara sahip olan veya belli bir kilonun üzerinde ağırlığa sahip olan kişiler genellikle standart MR cihazlarında sorun yaşamaktadırlar. Ancak Betatom açık MR cihazlarıyla bu kişiler için de hizmet veriyor. Kapalı alan korkusuna sahipseniz ya da aşırı kilo, obezite gibi standart MR cihazlarında sorun yaşamanıza sebep olacak bir durumunuz varsa Betatom’a başvurabilirsiniz.

Betatom, gövde, beyin, bel, göğüs, kol, bacak gibi bölgelerde MR hizmeti vermekle birlikte tüm vücut MR için de hizmet veriyor. Firmanın Bahçelievler’deki görüntüleme merkezini arayarak randevu alabilir ve oldukça uygun fiyatlar ile MR görüntüleme hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca hastaneden SGK ile sevk de alabilirsiniz.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
(1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...