Betemar Çamlıca Görüntüleme ve Manyetik Rezonans Merkezi

MR işlemi yaparken tercih edilecek kliniğe dikkat edilmelidir. Betemar Çamlıca Görüntüleme Merkezi bu iş için tercih edilebilecek kaliteli bir klinik.

Betemar MR Çekimleri

MR, başlı başına bir tedavi metodu olmasa da bazı hastalıkların tedavisinde bilgi edinebilmek ve veri toplayabilmek için önemli bir yöntemdir. Özellikle dokulara zarar vererek ilerleyen tümör ve lezyonların görüntülenebilmesinin çoğu zaman başka bir yolu yoktur. Standart bir MR işlemi 15 dakika kadar sürer ancak sonuçlarının yorumlanması birçok sağlık kuruluşunda günleri alabilir.

im002426

Günümüzde birçok devlet hastanesinin, özel hastanenin ve görüntüleme merkezinin eski model MR cihazlarıyla çalıştığını belirtmek gerekiyor. Bu cihazlarla Mr çektirmek ciddi bir sıkıntı yarattığı gibi, sonuçların yorumlanması da uzun süre gecikebiliyor. Ancak tüm bu sorunların Üsküdar’da bulunan Betemar İleri Görüntüleme Merkezi için geçerli olmadığını belirtmek gerekiyor. Betemar, bugün birçok devlet hastanesine ve özel hastaneye görüntüleme hizmeti veriyor.

Neden Betemar?

Betemar, Türkiye’nin en köklü görüntüleme merkezleri arasında yer alıyor. 1989 yılında hizmete giren Betamar, Türkiye’nin en prestijli ileri görüntüleme merkezlerinden biri olarak biliniyor ve birçok sağlık kuruluşuna görüntüleme hizmeti veriyor. Firmanın yüksek teknolojiyle ve uzman bir personel kadrosuyla hizmet verdiğini de belirtmek gerekiyor.

Betemar’ın envanterinde son teknoloji MR cihazları bulunuyor. Sahip olduğu cihazları sürekli olarak yenileyen Betemar Görüntüleme Merkezi, emar sonuçlarını en kısa sürede gerek hastayla gerekse tedaviyi yürüten doktorla paylaşarak tedaviye yardımcı olma prensibiyle çalışıyor. Bu bakımdan sonuçların oldukça hızlı ve doğru bir biçimde yorumlanarak en kısa sürede teslim edildiğini belirtmek gerekiyor.

Betemar’ın kadrosunda uzman bir personel çalışıyor. Firma çalışanlarını alanında iyi eğitim almış ve yetkinliğini kanıtlamış Mr teknisyenleri ve radyologlardan seçiyor. Betemar’ın bünyesinde çalışan radyologlar, hastanın şikayetlerini göz önünde bulundurarak MR sonuçlarını değerlendiriyor ve tedaviyi yürüten hekime yardımcı olacak bir şekilde raporlar hazırlıyor. Ayrıca görüntüleme işlemlerinin kişiye özel yapıldığını da belirtmek gerekiyor.

Betemar Görüntüleme merkezi, MR ve tomografi gibi görüntüleme hizmetlerinin yanında check-up paketi de sunuyor. Bu imkan sayesinde vücudunuzu kontrol ettirebilir ve oluşabilecek hastalıkların önceden tespit edilmesini sağlayarak tedavi yoluna gidebilirsiniz. Betemar, sunduğu imkanlar bakımından birçok kişi tarafından yıllardır tercih ediliyor. Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla sağlık anlaşmasına sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Firmanın envanterinde son teknoloji görüntüleme cihazlarının yer aldığını da belirtmek gerekiyor. Bu cihazlar diğer birçok manyetik rezonans görüntüleme cihazının aksine doku, lezyon ve tümörleri sadece yatay biçimde değil 3 boyutlu olarak inceleyebiliyor. Görüntülü ve yazılı raporlar daha kısa sürede hazırlanıyor ve tedaviyi yürüten hekime yardımcı olacak hâle getiriliyor.

Betemar’dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Betemar, Çamlıca ve Şişli’de yer alan iki görüntüleme merkezine sahip. Bununla birlikte 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren nadir görüntüleme merkezlerinden biri olduğunu da belirtmek gerekiyor. Firmanın görüntüleme merkezlerinden birine başvurarak ya da hastane sevkiyle giderek Manyetik rezonans hizmeti alabilir, kısa süre içinde oluşturulan raporlar ile tedavinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Hasta odaklı bir çalışma prensibine ve güleryüzlü, profesyonel bir personel ekibine sahip olan Betemar’dan hizmet almak için Şişli ya da Çamlıca görüntüleme merkezini önceden arayarak randevu alabilirsiniz. Eğer sigortalıysanız ve hastane sevkiyle geliyorsanız seans ücretinde belli indirimler yapılacaktır. Ancak fiyatların verilen hizmete göre her koşulda uygun olduğunu da belirtmek gerekir.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
(1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...

Soru - Cevap

Orhan05.02.2017

Merhaba benim ayağımda bir sorun varda düştüm ve emar çektireceklerini söylediler ama ben 150 kiloyum ve beni emara almadılar. Ne yapmalıyım? Teşekkürler

Makale Editörü Ayşe Korkmaz

Orhan Bey merhaba,


Kilo emar ve tomografi tarzında makinelerde sorun olarak karşınıza çıkacaktır. En azından sağlık açısından kilo konusunda dikkatli olmanız şarttır. İleride daha kötü sağlık sorunlarına sebep olacak sorunlar yaşayabilirsiniz. Emar makinelerin kilo konusunda sorun yaratmayan modelleri de mevcuttur. Bunun için çevrenizde bulunan özel görüntüleme merkezlerinden bilgi alarak çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Soru ekle

Sorunuz: