Çapa Emar Med Manyetik Rezonans Görüntüleme Merkezi Hakkında Bilgi

Mr çektirmek birçok hastalığın tedavisi için önemlidir. Çapa Emar Med Görüntüleme Merkezi yardımıyla tedaviniz için gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz.

im002421

Emar Med Özellikleri

Manyetik rezonans işleminin günümüzde birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığını belirtmek gerekiyor. Özellikle tümör ve lezyon oluşumuna bağlı hastalıklarda bu oluşumların gelişimini anlayabilmek ve vücuda zarar verebilmelerini önleyebilmek için MR çektirmek gerekiyor. MR, başlı başına bir tedavi yöntemi olmasa da vücuttaki oluşumları anlayabilmek ve tedavi sürecinde veri toplayabilmek için son derece gerekli bir yöntem.

Ancak emar çektirilecek yeri de iyi seçmek gerekiyor. Birçok sağlık kuruluşunun eski cihazlar ile işlem yaptığı biliniyor. Bu cihazlarda sonuçların gelmesi uzun sürebiliyor. MR çektirilecek yere karar verirken uzman teknisyen ve radyologların çalıştığı ve son teknoloji görüntüleme araçlarının kullanıldığı bir yer tercih etmek faydalı olacaktır. Çapa Emar Med, tüm bu özelliklere sahip bir yer olarak hizmet veriyor.

Emar Med Hakkında

Emar Med Çapa görüntüleme ve tanı merkezi 1993 yılında faaliyete geçti. Birçok farklı hastanenin emar için başvurduğu Emar Med, manyetik rezonans görüntüleme işlemlerini kısa sürede tamamlıyor ve raporları tedaviyi yürüten hekimle ve hastanın ailesiyle paylaşıyor. Emar Med, MR işlemlerinin yanında diğer görüntüleme işlemlerinde de yardımcı oluyor.

Çapa Emar Med’in envanterinde son teknoloji görüntüleme cihazları bulunuyor. 3 boyutlu ve detaylı görüntüleme işlemi yapılabilen bu cihazlarla lezyon ve tümör oluşumları kolaylıkla incelenebiliyor. Ayrıca bu görüntüleme cihazları detaylı raporlandırma işlemi yapılmasına da yardımcı oluyor. Firmanın envanterinde bulunan MR ve diğer görüntüleme cihazları sürekli olarak yenileniyor.

MR Hizmetleri

MR çektirirken görüntü kalitesi yüksek cihazların kullanıldığından emin olunmalıdır. G Signa Excite teknolojisi, son 10 yılda manyetik rezonans görüntüleme işlemlerinde ciddi gelişmeler kaydedilmesini sağladı. Bu teknoloji sayesinde vücuttaki dokular, tümör ve lezyonlar daha detaylı bir biçimde görüntülenebiliyor. Ancak birçok hastanede bu teknolojiye sahip olmayan MR cihazlarının mevcut olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Emar MED’in envanterinde bulunan cihazların tamamı Excite teknolojisine göre yapılmış. Bu cihazlarla vücuttaki oluşumlar kolayca görüntülenebiliyor ve detaylı raporlar oluşturulabiliyor. 8 kanallı sarmalların kullanıldığı yüksek sinyal gücüne sahip bu cihazlar sayesinde tümörler detaylı bir biçimde incelenerek hangi yöne doğru gelişme gösterdikleri anlaşılabiliyor. Bunun tedaviyi yürüten doktorlar için büyük bir kolaylık olduğunu söylemek gerekiyor.

Çapa Emar Med’in oldukça iyi bir personel kadrosuyla çalıştığını da belirtmek gerekiyor. Firma çalışanlarını alanında iyi eğitim almış ve kendini geliştirmiş MR teknisyenlerinden, radyologlardan seçiyor. Bu bakımdan görüntüleme ve yorumlama işlemlerinin profesyonel bir şekilde yapıldığını da belirtmek gerekiyor. Başta Çapa olmak üzere birçok devlet hastanesi ve özel hastane MR çekimleri için Emar MED’e yönlendiriyor.

Emar Med’in sonuçları en kısa sürede yorumlanacak hâle getirdiği de söylenebilir. Birçok hastane ve tıp kuruluşu Mr sonuçlarını oldukça geç tarihlerde teslim ediyor. Ancak uzman kişilerin bünyesinde görev yaptığı Emar Med bu işlemleri en kısa sürede yerine getiriyor ve sonuçları kısa zamanda teslim ediyor.

Sonuç olarak, Emar Med Türkiye’nin önde gelen görüntüleme merkezleri arasında yer alıyor. Son teknoloji görüntüleme cihazlarıyla ve uzman bir personel kadrosuyla çalışan Emar Med’e başvurarak tümör ve lezyon oluşumuna bağlı rahatsızlıkların tedavisi için gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Firmanın sunduğu hizmete göre oldukça uygun fiyatlarla çalıştığını da belirtmek gerekiyor. Ayrıca Emar Med’in SGK anlaşması da bulunuyor.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Oyunuz ilk olacak)

Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...