Ankara`da Ayrıntılı Ultrason Çekimi Yapan Yerler ve Fiyatları

Ankara’da detaylı ultrason çektirmek isteyenler için devlet ve özel hastanelerde hizmet alınabileceği bilinmelidir. Ayrıca fiyat olarak da cazip olanaklarla ayrıntılı ultrason çekimi yaptırabilirsiniz.

Ayrıntılı Ultrason Çekim Merkezleri

2 boyutlu olarak gerçekleştirilen ayrıntılı ultrason, kullanılan cihazda ve çekimi yapan kişide uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Normal gebelik sürecinde kadın doğum uzmanları tarafından yapılan uygulamalar ile birlikte bebekteki kusur anormalleri değerlendirilebilmektedir. Şimdi de sizlere Ankara detaylı ultrason çekimi yapan hastaneler ile ayrıntılı bilgileri sunuyor olacağız. Detaylı ultrason Ankara olarak ayrıntılı ya da detaylı ultrason çekimi ve fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara’da Ayrıntılı Ultrason Çeken Hastaneler

Ayrıntılı ultrason Ankara olarak birbirinden farklı devlet hastaneleri ve özel muayenehaneleri sıralayabiliriz. Ayrıca Ankara ayrıntılı ultrason fiyatları da aynı şekilde hemen hemen tüm hastanelerde aynı olmaktadır. Bu konuda hizmet veren ve en çok bilinen hastanelerden biri Özel Koru Hastanesidir. Sincan ve Çukurambar’da bulunan hastaneye 444 66 62 numaralı hat üzerinden ulaşmak mümkündür.

Devlet hastanesi olarak Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma hastanesini tercih edebilirsiniz. Üniversiteler, Bilkent Caddesi No:1 adresinde bulunan hastane (0312) 291 25 25 no’lu hat üzerinden hizmet vermektedir.

Etimesgut Devlet Hastanesi de ayrıntılı ultrason çekim merkezleri arasındadır.  İstasyon, Ulubatlı Hasan Sk. Adresinde bulunan hastaneye (0312) 293 30 00 üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara ayrıntılı ultrason fiyatları genel anlamda 150 TL’den başlar. Elbette bu fiyat her hastaneye göre değişkenlik gösterecektir. Yapacağınız araştırmalar ve hastanelerle kuracağınız iletişimden sonra hemen fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

Ankara’da Özel Lina Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezini de tercih edebilirsiniz.  Ragıp Tüzün, İvedik Cd. No:202, 06170 Yenimahalle adresinde bulunan bu hastaneye (0312) 344 54 62 teleofn hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Devlet hastanesi olarak 29 Mayıs Devlet Hastanesi de bu konuda hizmet veren yerlerden biridir. Aydınlar, Dikmen Caddesi No:312 Çankaya’da bulunan hastaneye (0312) 593 29 29 numarası üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Nasuh Akar, Ziyabey Cd. No:18-Çankaya’da bulunan Özel Akropol Hastanesi de detaylı ultrason çeken yerler arasında yer almaktadır. 507 207 90 00 numarası üzerinden randevu alarak ayrıntılı ultrason taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Etlik ’de bulunan Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine (0312) 567 40 00 numarası üzerinden ulaşarak detaylı ultrason çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen görüntüleme tekniği olan ayrıntılı ultrason, Ankara’nın her hastanesinde çekilebilmektedir.

Bu hastanelerde genel olarak fiyat aralığı 150 TL’den başlasa da bu fiyatlar her hastanede bir takım değişiklikler gösterebilir. Belirtildiği üzere en sağlıklı bilgileri yine hastane yönetiminden ya da randevu alırken görüşme yapacağınız kişilerden alabilirsiniz. Ayrıntılı ultrason Ankara fiyatları yine de cüzi bir şekilde karşılanmakta ve kısa sürede ayrıntılı ultrason talepleriniz karşılanabilmektedir. Bu süreçte Ankara’nın tüm hastanelerinde sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5
(1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...