Anjiyo Sonrası Karın Ağrısı, Nefes Darlığı ve Midede hazımsızlık

Merhaba. Babam 5 gün önce anjiyo oldu ve stent takıldı. Fakat karın altında yan bölgelerde ağrılar, nefes darlığı, midede hazımsızlık ve az da olsa göğüs ağrısı var. Neden böyle olmuş olabilir, doktora gitmemiz gerekir mi?

Değerli okurum Esma Hanım merhaba,

Anjiyo sonrasında sizde meydana gelen karın altında yan bölgelerde ağrılar, nefes darlığı, midede hazımsızlık ve az da olsa göğüs ağrısı oldukça normaldir. Hatta birçok uzman uygulama sonrasında bu tarz ağrıların hafiflemesi için ağrı kesici ilaç verir. Bu ağrılar ve sorunlar uzun süre boyunca geçmezse ve kanama meydana gelirse uzmana başvurmanız gerekmektedir.

Uzm. Dr. Nahas Hikmet KESKİNEĞE
RADYOLOJİ UZMANI
Uzm. Dr. Nahas Hikmet KESKİNEĞE
Mrtomografi.com'da yayınlanan tüm makaleler, Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi uzmanlarının kontrolünde doğrulanır, düzenlenir ve yayına uygun hale getirilir. MRTomografi.com web sitesinde okuduğunuz makaleler ile ilgili tüm şikayetlerinizi, önerilerinizi ve düşüncelerinizi iletişim sayfamızdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Makale değerlendirmesinde sizin de katkınız olsun1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5
(1 Oy, Ortalama: 2,00 Toplam 5, Oy)
Yaptığınız oylama bu makalesini değerlendirmek ve sonuçlara göre yenilemek için kullanılacak.
Loading...